Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Віталій та Наталія Карпенки:
Досвід використання методу ненасильницького спілкування в Україні
20 жовтня
14:30
Центр Шептицького,
Аудиторія 203

Наталія Карпенко – кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології діяльності в особливих умовах Львівського державного університету внутрішніх справ, практикуючий психолог-консультант. Співавтор навчальної дисципліни «Психологія ненасильницького спілкування та фасилітації» для психологів-магістрантів ЛьвДУВС. Член ГО Український центр ненасильницького спілкування і примирення “Простір Гідності”. Психолог-консультант міжнародного миротворчого проекту «Інженери порозуміння», для підготовки медіаторів, фасилітаторів та переговорників, організованого ГО «Простір Гідності». Учасник проектів ПРООН, ОБСЄ, USID та інших організацій з діалогів, фасилітації, медіації, порозуміння та ненасильницького спілкування. Консультант з дитячої психології, психології обдарованості та творчості, психології сімейних стосунків.

Віталій Карпенко – кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри діяльності в особливих умовах Львівського державного університету внутрішніх справ, практикуючий психолог-консультант. Член правління ГО Український центр ненасильницького спілкування і примирення “Простір Гідності” Учасник проектів ПРООН, ОБСЄ, USID  та інших організацій з діалогів, фасилітації, медіації, порозуміння та ненасильницького спілкування.

Співавтор навчальної дисципліни «Психологія ненасильницького спілкування та фасилітації» для психологів-магістрантів ЛьвДУВС. Автор запатентованих винаходів з психотерапії та психокорекції. Консультант з подолання посттравматичних стресових розладів та посттравматичної реабілітації. Автор тренінгів та тренер з психологічної підготовки детективів НАБУ та працівників поліції.