Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Досвід миротворчих діалогів
на Сході України

21 жовтня
14:30
Центр Шептицького,
Паркова аудиторія

Світлана Петрова

Діалог є єдиним цивілізованим та адекватним підходом до взаємодії особистостей, які прагнуть побудови вільної демократичної країни інтегрованої у світову спільноту за принципами відкритого суспільства.

Практика впровадження  Діалогу в Україні передбачає його широке застосування в різних сферах суспільних відносин. Наприклад, побудова стосунків на рівні громада – місцева влада; прийняття суспільно-важливих рішень на рівні громад; вирішення конфліктів між різними соціальними, етнічними, професійними, релігійними та будь-якими іншими групами; пошук порозуміння між протилежними у своїх переконаннях та віруваннях частинами українського соціуму; пошук шляхів вирішення завдань державної політики в усіх сферах життя та розвитку країни.

Під час доповіді ми поділимося досвідом впровадження діалогу в різних сферах життя, як на Сході України, так і в інших регіонах.

Світлана Петрова

Міжнародний медіатор, юрист, тренер,  Голова правління  Center of Law & Mediation, Директор компанії Conflicta.net

З 2010 року професійно займаюся медіацією, посередництвом у вирішення конфліктів, фасилітацією діалогів та фасилітацією за методом ТОР. Постійний спікер, експерт, фасилітатор на міжнародних форумах з медіації, примирення, вирішення конфліктів та фасилітації діалогу.
Запрошений експерт та тренер з медіації та фасилітації діалогу OSCE Project Co-ordinator in Ukraine, USAID, Норвезької ради у справах біженців, UNDP, GIZ, International Alert, Ukraine  та інших міжнародних організацій.
Співавтор Онлайн-курсу та Офф-лайн курсу «Як ефективно провести та спланувати Діалог» (OSCE).

Член Робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя  (рішення від 16 листопада 2017 року) щодо проекту Закону про медіацію (реєстр. № 3665 від 17 грудня 2015 року).

Суддя Міжнародного конкурсу з медіації та переговорів.