Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Олеся Геращенко:
Роль мистецтва у налагодженні
суспільного діалогу
(український і світовій досвід) 21 жовтня
14:00
Центр Шептицького,
Паркова аудиторія

Позитивний досвід функціонування мистецького простору як платформи для налагодження діалогу між сторонами конфлікту, як, наприклад, у балканських країнах чи на Близькому Сході, свідчить про актуальність використання мистецьких інструментів для подолання суспільного розбрату та плекання взаємодовіри.

Олеся Геращенко

Голова НУО “Український Центр Злагоди” (з 2014). Голова Робочої групи з питань лобіювання законодавства у сфері медіації та альтернативного вирішення суперечок Національної Асоціації Медіаторів України (з серпня 2017 ). Виконавчий директор проекту з комерцйної медіації “Conflicta.net” (з 2012).

Співавтор посібника для тренерів з фасилітації діалогів, Центр Миру і Діалогу Нансена, Норвегія. Співавтор українськоїкоманди монографії “Контури конфліктів 21 століття, природа  конфліктів майбутнього”, Гаазький Центр Стратегічних Досліджень. Ініціатор пілотного проекту з сімейної медіації при Дарницькій службі у справах дітей  м.Києва. Співавтор Положення КМУ про створення Центру обробки запитів країн – членів СОТ  і СОТ в рамках єдиного органу з врегулювання суперечок СОТ (WTO Dispute Settlement Body).