Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Як медіа можуть будувати довіру до себе та у суспільстві?
19 жовтня
14:30
Центр Шептицького,
203 аудиторія

Круглий стіл за участі ЗМІ

У часи реактивних змін інформаційні потоки стають ще більш насиченими, і аудиторія часто чується розгубленою: кому довіряти і на кого покладатися? Світові тенденції свідчать про глобальне падіння довіри до медіа аж до критичного рівня. Водночас самі ЗМІ шукають нових форматів для залучення аудиторії і роботи з фактами, і виробляють нові стандарти професійної етики в умовах гібридної інформаційної війни. Як провокувати у публіки критичне мислення і сприяти появі усвідомленого споживача інформації? Як бути вартими довіри і підсилювати роботу колег там, де це доцільно? Де межа між критикою і критиканством?

Модератор: Юлія Бентя (Критика)

Учасники: Зураб Аласанія (UA:Перший), Максим Віхров (Український тиждень), Тарас Яценко (Твоє Місто)

Про учасників:

Юлія Бентя

Відповідальна редакторка часопису «Критика» (з 2016 року).

Музикознавиця, музична і театральна критикиня, архівістка, журналістка.

Серед іншого, працювала редакторкою журналу «Музика»; музичною і театральною оглядачкою газети «Коммерсант Украина». Від 2001 року дописувала про мистецькі події та виступала рецензенткою у газетах «День», «Столичные новости», «Голос України», «Дзеркало тижня», «Понедельник», «Капитал», часописів «Критика», «Музика», «Український тиждень» та ін.; авторка низки музикознавчих і джерелознавчих публікацій. У 2005–2015 роках експертка театральної премії «Київська пектораль».

 

Зураб Аласанія

журналіст, медіаменеджер

Голова правління ПАТ «НСТУ»

Співзасновник медіа-групи “Об’єктив”, засновник агентства “МедіаПорт” і тижневика “MediaPost”.

5 липня 2005 року призначений директором Харківської обласної державної телерадіокомпанії, де пропрацював до 4 червня 2010 року.

У 2013-му став одним із засновників і журналістів Hromadske.tv.

У 2013-му обраний генеральним директором Національної телерадіокомпанії України, а у 2017-му обраний головою правління Національної суспільної телерадіокомпанії України.

 

Максим Віхров

Журналіст «Українського тижня». Народився, навчався і до літа 2014-го працював у Луганську. З початком окупації переїхав до Києва. За фахом — соціолог, в університеті досліджував тему суспільної солідарності та міжрегіональних стосунків в Україні. Після переходу у журналістику спеціалізується на сьогоденні та історії Донбасу.