Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Стейнарь Брин:
Діалог як недооцінений інструмент у порозумінні
21 жовтня
12:00
Центр Шептицького,
Паркова аудиторія

Стейнарь Брин презентує суть методу діалогу Нансена і розповість про те, яких результатів вдалося досягти Центру Нансена на Західних Балканах. Також Брин поділиться досвідом з проекту «Shared Society» у Ізраїлі, який фокусувався на тому, як люди в конфлікті можуть ділити між собою ту саму спільноту. Група з Косова брала участь у цьому проекті.

Стейнарь Брин (р.н. 1954) закінчив Університет Вісконсину (BA, MA) і дістав Ph.D. з Американських студій в Університеті Міннесоти. Він був учнем, вчителем, дослідником і діючим керівником у Нансенівській Академії (Lillehammer, Norway). Впродовж останніх 17 років він розвивав та підтримував центри Нансенівського діалогу на Балканах. Брин відповідальний за планування та впровадження міжетнічних діалогічних семінарів у Ліллігаммері і на Західних Балканах. Брин нерозривно пов’язаний з Академією Нансена від 1989 як голова мережі Діалогу.

Reunion (10 Years After the War) (1989)  – документальний фільм, у якому старі товариші з обох боків конфлікту у Косово зустрічаються знову після розділення війною. Хоч фільм і заглиблюється у конкретний конфлікт, він релевантний для багатьох конфліктів у різних місцях, у минулому та сьогоденні.

Трейлер