Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Імпро-воркшоп:
Довіра як інструмент в імпровізації
19 жовтня
14:30
LEM Station,
вул. Вітовського, 57

Імпро це методологія, яка за допомогою вправ та ігор розвиває комунікативні навички і креативне мислення. На початку ХХ століття у США педагог Віола Споулін почала розробляти імпровізаційні ігри для дітей-емігрантів, щоб допомогти їм розкритися емоційно та адаптуватися до нового середовища. З роками ці ігри стали фундаментом для нового типу театру – імпро.

Імпро-вистави створюються з одного слова від глядачів, без попередніх домовленостей між акторами. Ніхто не знає, чим закінчиться історія, адже все створюється тут і зараз. Рівень довіри і розуміння партнера без слів є справжньою магією для акторів. Учасники імпро-воркшопу в рамках Бієнале довіри матимуть чудову нагоду відчути цю магію на собі. Запрошуємо вас долучитися до багатогранного світу імпровізації, де вистави ніколи не повторюються двічі.

Зареєструватися

Вікторія Бутеленко

Тренер та викладач навчальних програм, що базуються на формі сценічної імпровізації – імпро. Навчалася у iO Theater у Чикаго, де вивчала довгі форми імпро. Протягом 4 років була акторкою у SerYozno improv group. Як тренер провела понад 50 тренінгів, 2 довготермінові програми “Майстерня імпро”, викладає імпровізацію у LITS. Зараз навчається на програмі з інновацій та підприємництва у lvbs, де у якості дипломного проекту працює над створенням та популяризацією імпро-театрів в Україні.