Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Довіра на війні:
Як будується довіра у війську? 20 жовтня
14:30
Центр Шептицького,
Паркова аудиторія

Як будується довіра у війську? Чим вона є для військової справи загалом? Як вона формується у жорстких умовах загрози життю і на чому тримається у гібридній війні, коли все навколо – сумнівне?

Андрій Зелінський

Священик Української греко-католицької церкви, член чернечого згромадження «Товариство Ісуса», військовий капелан.
Філософську освіту здобував у St. Basil College, Стамфорд, США; богословську – у Pontificia Universita Gregoriana, Рим, Італія; політологічну – у Національному університеті «Києво-Могилянська Академія», Київ. Основні сфери наукових інтересів та напрямки пасторальної діяльності: християнська духовність у контексті сучасної культури, ідеологія національної безпеки та задоволення духовних потреб військовослужбовців. Своє капеланське служіння серед військовослужбовців розпочав у 2006 р. в Академії сухопутних військ у Львові, а з червня 2014 р. бере активну участь у забезпеченні духовною підтримкою українських військових у зоні АТО, здійснюючи своє служіння у підрозділах ЗСУ під Слов’янськом, Краматорськом, у Пісках, Дебальцевому та під Маріуполем Донецької області.

Тарас Гривул

У 1999 році закінчив ЛНУ ім. І. Франка (історичний факультет, кафедра нової та новітньої історії України), у 2003 році там само закінчив аспірантуру. До війни працював викладачем у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького. Брав участь у російсько-українській війні з серпня 2014 року по вересень 2015 року у складі 24-ї ОМБр. Зараз працює офіцером Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.