Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Ток-шоу:
Чи добрі ми сусіди, або практика довіри: від порозуміння до порятунку19 жовтня
18:00
вул. Вірменська, 35

 

 

Комунікаційна Кампанія з підтримки толерантності і взаєморозуміння в суспільстві спрямована на зменшення поляризації суспільних настроїв та посилення діалогу серед різних соціальних груп шляхом просування цінностей поваги, толерантності та взаєморозуміння.  Кампанія здійснюється Міжнародним центром перспективних досліджень за підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні.

Програма «Добрий сусід» спрямована на допомогу родинам, які з різних причин опинились в скрутному становищі, а також на активізацію громад на мікрорівнях. Хвороба, втрата роботи, родинні негаразди — причини, які будь-кого можуть вибити з колії. Проте досить часто, для того щоб знову повірити в себе і подолати кризу, потрібна зовсім незначна підтримка. Таку підтримку  цілком можуть забезпечити родичі та сусіди. Метою проекту є гуртування людей на рівні громад, об’єднання зусиль заради допомоги ближньому.

Модерує Мар’яна Савка – письменниця, видавець, Посланниця толерантності Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні.

Учасниці:  

Анна Решетник, кураторка програми «Добрий сусід»;

Мар’яна Кащак, виконавча директорка Львівської освітньої фундації.