Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Презентація від Ресурсного Центру ГУРТ20 жовтня
14:30
Центр Шептицького,
Аудиторія 303

Будьте вартими довіри: Програми технологічної підтримки НПО України (ТехСуп Україна).

Успішна діяльність будь-якої громадської організації залежить від рівня довіри з боку бенефіціарів і донорів. Важливими чинниками суспільного визнання неприбуткових організацій є відкритість і прозорість. Однак використання неліцензійного програмного забезпечення призводить до специфічних репутаційних та безпекових ризиків, що, в свою чергу, веде до втрати довіри до НПО.

Більшість українських некомерційних організацій, що використовують піратське програмне забезпечення, не прагнуть порушувати закон, але вважають, що не можуть дозволити собі придбання автентичних програм.

Програма технологічної підтримки НПО України (ТехСуп Україна) забезпечує широкий доступ до легального ПЗ для неприбуткових організацій. Громадські організації-клієнти отримують не тільки регулярні автоматичні оновлення софту, але й, що важливо, уникають ризиків втрати важливої інформації.

Використання ліцензійного програмного забезпечення підтверджує відповідність міжнародним стандартам, серйозність і чесність НПО, допомагає підвищити рівень довіри як по відношенню до громадянської спільноти, так і в суспільстві в цілому.