Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Барт Нотебом:
Довіра: Що, чому і як?
19 жовтня
11:00
Центр Шептицького,
Паркова аудиторія

Що: Внутрішня і зовнішня цінність. Рівні: індивідуальний, організаційний, системний (держава, політика, економіка). Системна трагедія. Довіра у намірах і компетенціях. Довіра – це дати простір для дій, прийняти ризик. Довіра вимагає бути її вартими; не бути сліпими, не бути просто милими.

Чому: Емоційне і раціональне. Причини для надійності. Довіра VS контроль. Внутрішні стосунки і зовнішні інституції. Непевність. Вартості. Парафіяльний альтруїзм. Приклади: США та Японія.

Як: Ментальні рамки самовмотивованості та солідарності. Знакові системи відносин. Причинова двозначність. Відкритість. Вихід та голос. Вигоди від сумнівів. Евристичні рішення. Горизонтальний контроль.

Барт Нотебом

Після вивчення математики та економетрії, і служби у армії, Барт Нотебом працював з Shell, у Гаазі та Лондоні, і у дослідницькому інституті з питань малого бізнесу (там закінчив кар’єру як науковий директор). Далі, як професор з економіки зі спеціалізацією у сфері інновацій та організаційних структур, викладав в Університеті Грьонінгена, Erasmus University Rotterdam, та Tilburg University. Предметами його зацікавлень були: навчання, інновації, співпраця, відносини та довіра. Як науковий керівник мав понад 20 аспірантів.

Барт Нотебом був директором дослідницького інституту Університету Грьонінгена, членом кількох дорадчих комітетів (як, наприклад, урядовий комітет з політики щодо технологій). Член Наукової Ради Урядової політики, очолює групу з розробки порад у галузі впровадження інновацій для уряду (від 2008).

Отримав три міжнародні нагороди: за роботу про навчання та інновації, за працю про довіру та за дослідження когнітивної теорії організацій. Багато виступає в Європі: переважно читає лекції як гостьовий професор, провадить семінари.

Впродовж своєї наукової кар’єри Нотебом не цурався філософії, і почав писати сам на пенсії, у 2008. Кілька книг, і від 2012 року – блог: https://philosophyonthemove. З 2018 – поетичний блог: https://poetrypinfold.blogspot.com

Більше інформації: www.bartnooteboom.nl