Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Практики довіри:
неформальна освіта21 жовтня
15:30
Центр Шептицького,
Аудиторія 203

Укріпити довіру через практики неформальної освіти – mission (im)possible? Та чи могла б “довіра” бути новим “що?” (тобто, предметом чи дисципліною) в освіти або ж це радше “як?” (тобто, принципи та підходи)?

В рамках цієї сесії ми розглянемо принципи побудови будь-яких якісних форматів неформальної освіти, які “за замовчуванням” сприяють розвитку та укріпленню довіри – до себе та до навчальної спільноти. Окрім того, звернемося до кейсів програм та продуктів неформальної освіти, які беруть за головну тему довіри в суспільстві, та проаналізуємо їх ефективність. Не обійдеться і без ігрофікації та питання: чи зможе нове покоління win-win-games змінити наш буремний недовірливий світ?

Альона Каравай

Співголовуюча в наглядовій раді Іншої Освіти, керівниця проекту Діалог заради змін в німецькій спілці MitOst, членкиня правління в Urban Space 500 в Києві. Співзасновниця простору для холістичного навчання Хата-Майстерня та галереї “Асортиментна кімната”. Вивчає організаційний розвиток в Технічному університеті Кайзерслаутерну в Німеччині. Має 10-річний досвід в фасилітації, тренерстві та заснуванні програм та проектів в сфері неформальної освіти. Співавторка низки публікацій та посібників з неформальної освіти. Наразі живе між Берліном та Івано-Франківськом та бере участь в проекті з ревіталізації івано-франківського заводу Промприлад (проект Промприлад. Реновація). Зокрема, в останньому відповідає за створення та імплементацію стратегій у освітній та культурній складових.