Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

5 кроків для
відновлення довіри:
Круглий стіл Українського кризового медіа-центру 21 жовтня
15:30

Як відновити довіру для впровадження реформ та боротьби з корупцією? Якщо вірити соцопитуванням громадяни по-справжньому довіряють лише церкві та волонтерам.

Натомість кожен, хто намагається змінювати країну на рівні уряду, області, міста, району стикається з проблемою недовіри одне до одного. Влади до волонтерів. Журналістів до влади. Активістів до журналістів.

Боротьба з корупцією у владі на всіх рівнях – яскравий приклад. Незважаючи на безпрецедентну з часів Незалежності відкритість даних – від «Прозорро» до електронного декларування статків – недовіра до влади та інституцій росте.

«Довіряйте інституціям» – закликає історик Тімоті Снайдер, зважаючи на загрозливі уроки ХХ століття. Але як довіряти, якщо цією довірою користуються в своїх інтересах? Що мають зробити громадяни, бізнес, влада, активісти, щоб працювати для розвитку, а не для перемоги над кимось?

Український кризовий медіа-центр та програма USAID #ВзаємоДія! запрошує до дискусії про реальні шляхи відновлення довіри саме сьогодні – у складний, буремний, небезпечний передвиборчий час.

Теми для обговорення

Що мають змінити в своїй щоденній роботі представники різних середовищ (влада, медіа, активісти) для того, щоб відновити довіру одне до одного та довіру громадян?

Хто повинен зробити перші кроки для повернення довіри одне до одного? Влада? Громадяни? Медіа?

Як використати успішні реформи, зокрема посилення прозорості у видатках на місцях, щоб зробити країну сильнішою?

Учасники уточнюються