Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Конкурс плакату на тему «_довіра…»

Бієнале Довіри запрошує художників і дизайнерів взяти участь у конкурсі плакатів на тему довіри.

Для подання своєї кандидатури до участі в Конкурсі проектант повинен надіслати зголошення (анкету). Після отримання підтвердження участі в Конкурсі Учасник повинен підготувати проект плакату згідно з вказаними нижче Технічними умовами і відправити його за адресою poster@biennaleoftrust.org до 17 вересня 2018 р., 23:59.

Журі Конкурсу, що складається з п’яти експертів, визначених оргкомітетом Бієнале, обирає 30 найкращих робіт, які будуть надруковані й експоновані публічно.

Усі відібрані Журі роботи будуть презентовані на сайті poster.biennaleoftrust.org.

Технічні умови:

 1. Проекти повинні бути у RGB, максимального розміру 1000х1500 пікс, при роздільній здатності 72 dpi, вертикально або горизонтально в форматі JPEG, обмежені до 1 Мб на одне зображення.
 2. Роботи фіналістів (30 робіт), що будуть відзначені і відібрані журі, Учасники зобов’язані надіслати в якості не менше 300 dpi, у форматі А3 горизонтально чи вертикально до 24 вересня 2018 р., 23:59 СЕЧ.
 3. Роботи подаються на електронну скриньку Конкурсу плакатів poster@biennaleoftrust.org. Плакати, виконані на папері або вислані поштою, журі розглядати не буде.
 4. Плакат може включати тексти (українською та/або англійською мовою), зображення, в т.ч. фото та їх поєднання.
 5. Роботи мусять бути оригінальними та до цього часу непублікованими.
 6. Кожен з Учасників може подати одну анкету та надіслати не більше, ніж 5 робіт на Конкурс.
 7. Плакати не можуть містити жодної інформації про фірми, організації, політичні партії тощо, навіть у формі лого або символу.
 8. Роботи не можуть нести в собі непристойний або образливий зміст. Подані до Конкурсу плакати будуть ретельно відібрані журі і тільки після цього опубліковані на сторінці Бієнале.

Терміни і місце:

 1. Термін зголошення до участі в Конкурсі (заповнена анкета Учасника на сайті poster.biennaleoftrust.org) — 3 серпня 2018 р. 23:59. СЕЧ
 2. Останній термін надсилання робіт на Конкурс (за адресою poster@biennaleoftrust.org) — 17 вересня 2018 р.  23:59. СЕЧ
 3. Результати Конкурсу будуть оголошені 27 вересня 2018 р. на сайті Бієнале poster.biennaleoftrust.org.

Авторське право:

 Учасник Конкурсу з моменту зголошення до участі (заповнення анкети на сайті poster.biennaleoftrust.org) надає Організатору безоплатну, невиключну ліцензію (на необмежений строк без територіальних обмежень) на наступні дії:

 • Фіксацію та копіювання роботи для потреб Конкурсу і виставки — цифрову обробку, фотообробку, друк.
 • Публічну демонстрацію та відтворення.
 • Використання робіт та їх обробок з метою промоції у всіх промоційних матеріалах, зокрема, в пресі, на телебаченні, радіо, інтернеті та в громадському просторі.
 • Учасник підтверджує, що його праця є оригінальна та індивідуальна і використання її Організатором у всіх вище зазначених сферах не порушує авторського права, а відповідальність за можливі порушення цих прав і усі збитки, спричинені цими порушеннями, несе Учасник.

Нагороди:

Церемонія нагородження переможців відбудеться 20 жовтня у Львові.

Преміальний фонд конкурсу складає 6000 Євро:

І нагорода — 3000 Євро
ІІ нагорода — 2000 Євро
ІІІ нагорода — 1000 Євро

Грошова винагорода буде переказана на банківський рахунок переможця, усі податки пов’язані з отриманням грошової винагороди покриває сам переможець.