Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Бієнале довіри 19 – 21 жовтня 2018,
Львів

Недовіра пронизує українське суспільство на усіх рівнях. Вона помітна неозброєним оком у політиці, економіці, податковій та банківській системах, способах ведення бізнесу, засобах масової інформації та у приватних стосунках. Як наслідок ми маємо надмір контролюючих інстанцій, корупцію та майже параноїдальну економіку. Довга низка історичних та ідеологічних передумов спричинилася до того, що зранена довіра стала слабким місцем нашого суспільства. Весь сучасний світ також переживає цю кризу, опирається постправді та фейкам і шукає конструктивних виходів. Тому ми переконані — відновлення і утвердження довіри може стати саме тією корисною точкою прикладання консолідованих зусиль, яка дасть поштовх до системних змін у соціумі.

Бієнале довіри — це відкрита платформа для академічного, практичного та мистецького осмислення концепту довіри, його всебічного та міждисциплінарного опрацювання. Ми не розраховуємо отримати готові рецепти, як зробити довіру щоденною практикою кожного вже і зараз. Ми пропонуємо почати систематичну роботу над поширенням такої корисної соціальної звички усім, хто поділяє нашу ідею. Бієнале спробує об’єднати у розмові про довіру академічних дослідників та науковців, психологів та економістів, митців та менеджерів, бізнесменів і громадських активістів задля впровадження та поширення взаємної довіри в нашому суспільстві. Ми віримо, що тільки так постане здорове і комфортне середовище, у якому успішно проросте усе інше: добробут, впевненість у майбутньому, порозуміння і мир.

Місія Бієнале Довіри

відновити та утвердити соціальну звичку взаємної довіри, створюючи таким чином сприятливе середовище для економічного, суспільного та культурного благополуччя.

Візія

Спільнота гідних людей, для яких слово честі та взаємна повага не менш важливі, ніж матеріальний добробут, і які розуміють, що економічний та культурний успіх опирається на здоровий соціальний клімат.

ДОВІРЯТИ — ЯК ДИХАТИ: ЛЕГКО.
ПОВІР У ДОВІРУ!